طراحی سایت شرکت ها و سازمان ها


طراحی سایت شرکت ها و سازمان ها

طراحی سایت شرکت ها و سازمان ها

ارسال شده در تاریخ : 3 مرداد، 1394 | توسط : سید سجاد کوچکی

طراحی سایت شرکتی به تمامی شرکتها علی الخصوص آنهایی که در پی برند سازی هستند این امکان را میدهد تا محصولات و خدمات خود را از طریق اینترنت به مشتریان خود عرضه کنند. جدای از اینکه طراحی سایت شرکتی این امکان را فراهم میکند تا یک کاتالوگ نا محدود و به روز داشته باشند بلکه اکنون داشتن وبسایت و گسترش آن به یکی از مهم ترین بخش های تجارت هر شرکتی تبدیل شده است. امروزه دلایل بسیار زیادی برای طراحی سایت به وجود آمده و با اطمینان کامل میتوان گفت در آینده نیز دلایل بسیار بیشتری به آن اضافه میشود. آیا زمان آن نرسیده که مستقیما با مشتریان خود در تماس باشید؟ آیا فکر نمیکنید که هزینه کردن در تبلیغات کاغذی به اندازه هزینه طراحی وب سایت موثر نیست؟

شرکت ها و موسسات با داشتن یک سایت حرفه ای میتوانند رزومه شرکت و معرفی نامه خود، کالا ها و محصولات یا خدمات خود را بدون داشتن محدودیت مکانی و محدودیت زمانی، معرفی نمایند.پیدا کردن بازارهای هدف از طریق بازاریابی اینترنتی که لازمه ی آن داشتن یک سایت حرفه ای و کار شده است، از اصلی ترین مسائلی است که میتوان از طریق وب سایت شرکتی به آن رسید.

اگر در زمان حاضر یک اداره یا سازمان دولتی یک وب سایت تخصصی و کارآمد نداشته باشد از لحاظ افراد و عموم جامعه که با ان سازمان در ارتباط هستند جایگاه موجهی نخواهد داشت و چون بیشتر افراد سعی دارند که برای صرف زمان کمتر بجای رفتن به ادارات از طریق سایت و اینترنتی مسایل و مشکلات خود را حل کنند که در نتیجه از شلوغ شدن و هجوم افراد نیز به این مکانهای عمومی جلوگیری میکند،همچنین طراحی سایت اداری برای سازمانها و ارگانهای دولتی در ارائه ی اطلاعات همگان را ملزم میکند تا جهت سهولت کارشان از وب سایت استفاده کنند.

 اکنون زمان آن رسیده تا شما هم وارد دنیای اینترنت بشوید ولی نیاز به یک پشتیبان دارید که نه تنها همیشه با شما باشد بلکه با ارائه خدمات خاص و متفاوت و بر اساس استانداردهای بین المللی باعث تمایز و موفقیت شما در مقابل رقیبانتان باشد. نارنج سیستم با تجربه چند ساله خود در این زمینه می تواند یک انتخاب بسیار مناسب باشد.

برای مشاوره رایگان با تماس بگیرید

من سید سجاد کوچکی عضو گروه برنامه نویسی نارنج سیستم هستم امیدوارم از مطلبی که نوشته بودم لذت برده باشید. اگر نیاز به مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتری دارید بامن از طریق ایمیل sajjad.kouchaki@narenjsystem.com تماس بگیرید

تماس با نارنج سیستم

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید

لطفا نام را وارد کنید
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید
پیام خود را وارد کنید
جمع دو عدد را صحیح وارد نکرده اید
چند لحظه صبر کنید