چگونه کلید واژه مناسب انتخاب کنیم؟


چگونه کلید واژه مناسب انتخاب کنیم؟

چگونه کلید واژه مناسب انتخاب کنیم؟

ارسال شده در تاریخ : 1 تير، 1394 | توسط : سید سجاد کوچکی

یکی از مهمترین و اولین قدم ها برای بهینه سازی سایت انتخاب کلید واژه یا Keyword برای سایت است. بهترین راه برای شروع، تمرکز روی بهترین کلیدواژه ها برای سایت است و تعداد آن را نسبت به موضوع سایت افزایش دهیم. توجه داشته باشید که کلید واژه های نامرتبط با سایت شما اعتبار پایینی دارند و ممکن است اثرات منفی نیز داشته باشند.

برای مثال سایت موتورمارکت سایت مربوط به خرید و فروش خودروهای خاص, فروش آنلاین لوازم لوکس و اسپرت خودرو است ولی کلیدواژه های آن را باید طوری تعیین کنیم که کاربر آنرا در جستجوگر جستجو می کند مثلا کلید واژه های مناسب برای سایتی مانند موتورمارکت می توان به موارد: خودرو اسپرت, تیونینگ, درگ, رالی, توربو,  ریس, کارتینگ,  موتوراسپرت, لوازم اسپرت, لوازم جانبی, و بسیاری KeyWords دیگر اشاره کرد. با این روش کلیدواژه احتمال بازدید سایت شما بالاتر می رود.

برای انتخاب کلید واژه مناسب خودتان را جای کاربری قرار دهید سپس فکر کنیم  که اگر به‌دنبال محصولات و خدمات سایتمان بودیم کدام کلید واژه‌ها را جستجو می‌کردیم.

 

 

من سید سجاد کوچکی عضو گروه برنامه نویسی نارنج سیستم هستم امیدوارم از مطلبی که نوشته بودم لذت برده باشید. اگر نیاز به مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتری دارید بامن از طریق ایمیل sajjad.kouchaki@narenjsystem.com تماس بگیرید

تماس با نارنج سیستم

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید

لطفا نام را وارد کنید
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید
پیام خود را وارد کنید
جمع دو عدد را صحیح وارد نکرده اید
چند لحظه صبر کنید