بالیران

بالیران، دومین عاملیتی است که همزمان دارای نمایشگاه مستقل (sales) ، تعمیرگاه مجزا (service) ، وانبار قطعات یدکی اختصاصی (spare parts) میباشد. این عاملیت توسط جناب آقای کوچک یزدی افتتاح گردید که تاکنون نمایندگی خودروهای هیوندایی و کیا را نیز برعهده داشته اند.

سال راه اندازی 1395
تکنولوژی ها php , mysql , bootstrap , css3 , html5 , jquery

تحلیل و طراحی

100%

برنامه نویسی

100%
نمایش سایت : http://www.baliran.ir

سایت بالیران که ، دومین عاملیتی است که  همزمان دارای نمایشگاه مستقل (sales)  ، تعمیرگاه مجزا (service)  ، وانبار قطعات یدکی اختصاصی (spare parts) میباشد طراحی شد. این عاملیت توسط جناب آقای کوچک یزدی افتتاح گردید که تاکنون نمایندگی خودروهای هیوندایی و کیا را نیز برعهده داشته اند.

این عاملیت در شهر تهران، خیابان اشرفی اصفهانی، خیابان مخبری قرار دارد و با رعایت استانداردهای بصری و کیفی شرکت جیلی احداث گردیده است.

در مراسم افتتاحیه این عاملیت که در تاریخ یکشنبه ۱۳۹۲/۲/۱۵ برگزار گردید، مدیران شرکت جیلران موتور و جمعی از پرسنل زحمتکش عاملیت بالیران حضور داشتند. در ابتدای مراسم آقای کوچک یزدی به بیان توضیحاتی در خصوص پیشینه شرکت بالیران و سوابق اجرایی خود پرداختند و در ادامه آقای مهندس سارنج، معاونت اجرایی شرکت جیلران موتور به تشریح سیاستهای شرکت پرداخته و توضیحاتی در خصوص برنامه توسعه شبکه عاملیتهای مجاز داشتند.

در پایان و پس از بریدن روبان بوسیله آقای کوچک یزدی و آقای مهندس گنجوی، ریاست شرکت جیلران موتور، بازدیدی از امکانات این عاملیت صورت پذیرفت و از میهمانان پذیرایی به عمل آمد.

پروسه طراحی

دقیقا همان چیزی که میخواهید

بعد از سالها تجربه اعضای نارنج سیستم در طراحی سایت و برنامه نویسی انواع برنامه موبایل به یک پروسه قابل اعتماد و با رضایت بالای مشتریان دست یافتیم. در این روند اگر ظاهر وبسایت یا رابط کاربری آن برای شما خیلی مهم است همیشه این شرایط فراهم شده تا بتوانید قبل از انتشار برنامه آن را با کمک تیم طراحی و گرافیست ما تغییر دهید تا به بهترین حالت نزدیک شویم. حتی بعد از انتشار وبسایت همیشه امکان تغییر آن و افزودن امکانات جدید روی برنامه وجود دارد. پس خیالتان راحت. حتی قبل از شروع به نوشتن یک خط کد میدانید چه چیزی تحویل خواهید گرفت

ایده اولیه طراحی سایت

پرورش ایده

شما بگویید چه چیزی میخواهید. از این پس ما روی ایده شما کار میکنیم. در چند جلسه ایده شما پرورش داده میشود. خدماتی که میتوانید در برنامه خود اضافه کنید به شما پیشنهاد میدهیم و تمام پروسه های برنامه روی کاغذ می آید. اگر فکر میکنید در پشت برنامه های موفق ایده ای وجود ندارد ما خلاف آن را ثابت میکنیم.

طراحی سایت اولیه

طراحی اولیه قالب

بعد از اینکه ایده پرورش پیدا کرد اولین طرح برنامه توسط تیم گرافیست پیاده سازی میشود. سعی میشود تا این نسخه که معمولا در قالب یک یا چند تصویر است تمام قسمت های برنامه را شامل شود. بعد از اتمام آن را برای شما ارسال میکنیم

طراحی اصلاح شده سایت

اصلاح قالب

بعد از اینکه طرح را دریافت کردید اگر مورد پسند شما نبود میتوانید تمام ایده های خودتان را با استفاده از تیم طراحی ما روی آن پیاده کنید. این روند تا زمانی که شما رضایت کامل در مورد قالب برنامه نداشته باشید ادامه پیدا میکند

برنامه نویسی سایت

برنامه نویسی

بعد از تایید قالب برنامه اکنون زمان آن رسیده تا کار را به کاردان بسپارید. یک تیم چند نفره برای برنامه شما ایجاد میشود و شروع به برنامه نویسی میکنند. در این بین شما هم در جریان روند کار خواهید بود تا سوالات آن ها را در مورد برنامه پاسخ دهید.

آزمون اولیه سایت طراحی سده

تست اولیه

بعد از پایان برنامه نویسی برنامه, ما یک نسخه از آن را برای استفاده در دسترس شما قرار میدهیم. در این مرحله شما و برنامه نویس های ما اولین کاربران برنامه خواهید بود تا ایرادات آن را اصلاح کنید.

آزمون ثانویه سایت طراحی سده

تست ثانویه

تست ثانوی یا نسخه بتا در حقیقت نسخه ای از برنامه است که ایرادات آن از دید ما و شما بر طرف شده اما نیاز است تا ببینیم کاربران چه نظری دارند. این مرحله معمولا یک هفته یا حتی چند ماه طول میکشد.

سایت طراحی شده نهایی

آماده ایم !

اکنون آماده ایم تا برنامه را به شما بسپاریم تا نتیجه دلخواه را بگیرید اما ما همیشه در کنار شما خواهیم بود. اگر به مشکلی برخوردید یا نیاز بود تا برنامه را ارتقاع دهید ما اولین نفری هستیم که متوجه میشویم.

تماس با نارنج سیستم

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید

لطفا نام را وارد کنید
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید
پیام خود را وارد کنید
جمع دو عدد را صحیح وارد نکرده اید
چند لحظه صبر کنید