پیشنهاد سر آشپز

سایت پیشنهاد سرآشپز به عنوان اولین و تنها رسانه سرویس اشتراک گذاری ویدئو با محوریت آموزش آشپزی است که با قابلیت ثبت نام کاربران و آپلود ویدئو جهت تبادل اطلاعات و دنبال نمودن کانالهای دیگر کاربران میباشد .

سال راه اندازی 1395
تکنولوژی ها php , mysql , bootstrap , css3 , html5 , jquery

تحلیل و طراحی

100%

برنامه نویسی

100%
نمایش سایت : http://www.offerchef.com

 سایت پیشنهاد سرآشپز به عنوان اولین و تنها رسانه سرویس اشتراک گذاری ویدئو با محوریت آموزش آشپزی است که با قابلیت ثبت نام کاربران و آپلود ویدئو جهت تبادل اطلاعات و دنبال نمودن کانالهای دیگر کاربران میباشد .

پیشنهاد سرآشپز یک سرویس به اشتراک گذاری ویدئو آموزش آشپزی با تاکید بر روی ایجاد خلاقیت و ایجاد ارتباط در حوزه آشپزی است در سایت پیشنهاد سرآشپز کاربران میتوانند با دنبال نمودن کانالهای اختصاصی اساتید و بزرگان آشپزی ایران در جهان با تجربیات انها آشنا شوند و کاربران سایت میتوانند از رخدادها و تجربیات آشپزی خود فیلم تهییه نموده و در سایت به اشتراک بگدارند .

اما اتفاق منحصر به فرد در سایت پیشنهاد سرآشپز که در نوع خود بی بدیل میباشد تولید آیتم ها و برنامه هت ی اختصاصی توسط تیم حرفه ای صمعی بصری پیشنهاد سرآشپز میباشید .

آیتم هایی مانند :

کجا ! چی بخوری ؟

همراه با مسعود

فود خبری

از آن دسته میباشد که به زودی آیتم های جدیدی به این مجموعه اضافه خواهد شد که در مرحله تولید میباشند .

پروسه طراحی

دقیقا همان چیزی که میخواهید

بعد از سالها تجربه اعضای نارنج سیستم در طراحی سایت و برنامه نویسی انواع برنامه موبایل به یک پروسه قابل اعتماد و با رضایت بالای مشتریان دست یافتیم. در این روند اگر ظاهر وبسایت یا رابط کاربری آن برای شما خیلی مهم است همیشه این شرایط فراهم شده تا بتوانید قبل از انتشار برنامه آن را با کمک تیم طراحی و گرافیست ما تغییر دهید تا به بهترین حالت نزدیک شویم. حتی بعد از انتشار وبسایت همیشه امکان تغییر آن و افزودن امکانات جدید روی برنامه وجود دارد. پس خیالتان راحت. حتی قبل از شروع به نوشتن یک خط کد میدانید چه چیزی تحویل خواهید گرفت

ایده اولیه طراحی سایت

پرورش ایده

شما بگویید چه چیزی میخواهید. از این پس ما روی ایده شما کار میکنیم. در چند جلسه ایده شما پرورش داده میشود. خدماتی که میتوانید در برنامه خود اضافه کنید به شما پیشنهاد میدهیم و تمام پروسه های برنامه روی کاغذ می آید. اگر فکر میکنید در پشت برنامه های موفق ایده ای وجود ندارد ما خلاف آن را ثابت میکنیم.

طراحی سایت اولیه

طراحی اولیه قالب

بعد از اینکه ایده پرورش پیدا کرد اولین طرح برنامه توسط تیم گرافیست پیاده سازی میشود. سعی میشود تا این نسخه که معمولا در قالب یک یا چند تصویر است تمام قسمت های برنامه را شامل شود. بعد از اتمام آن را برای شما ارسال میکنیم

طراحی اصلاح شده سایت

اصلاح قالب

بعد از اینکه طرح را دریافت کردید اگر مورد پسند شما نبود میتوانید تمام ایده های خودتان را با استفاده از تیم طراحی ما روی آن پیاده کنید. این روند تا زمانی که شما رضایت کامل در مورد قالب برنامه نداشته باشید ادامه پیدا میکند

برنامه نویسی سایت

برنامه نویسی

بعد از تایید قالب برنامه اکنون زمان آن رسیده تا کار را به کاردان بسپارید. یک تیم چند نفره برای برنامه شما ایجاد میشود و شروع به برنامه نویسی میکنند. در این بین شما هم در جریان روند کار خواهید بود تا سوالات آن ها را در مورد برنامه پاسخ دهید.

آزمون اولیه سایت طراحی سده

تست اولیه

بعد از پایان برنامه نویسی برنامه, ما یک نسخه از آن را برای استفاده در دسترس شما قرار میدهیم. در این مرحله شما و برنامه نویس های ما اولین کاربران برنامه خواهید بود تا ایرادات آن را اصلاح کنید.

آزمون ثانویه سایت طراحی سده

تست ثانویه

تست ثانوی یا نسخه بتا در حقیقت نسخه ای از برنامه است که ایرادات آن از دید ما و شما بر طرف شده اما نیاز است تا ببینیم کاربران چه نظری دارند. این مرحله معمولا یک هفته یا حتی چند ماه طول میکشد.

سایت طراحی شده نهایی

آماده ایم !

اکنون آماده ایم تا برنامه را به شما بسپاریم تا نتیجه دلخواه را بگیرید اما ما همیشه در کنار شما خواهیم بود. اگر به مشکلی برخوردید یا نیاز بود تا برنامه را ارتقاع دهید ما اولین نفری هستیم که متوجه میشویم.

تماس با نارنج سیستم

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید

لطفا نام را وارد کنید
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید
پیام خود را وارد کنید
جمع دو عدد را صحیح وارد نکرده اید
چند لحظه صبر کنید