بهینه سازی حرفه ای وبسایت

بهینه سازی حرفه ای وبسایت

بهینه سازی وبسایت (Search engine optimization) یا به اصلاح سئو (SEO) به تمام فرآیندها و روشها برای گسترش وبسایت به منظور نمایش بهتر از نظر رتبه یا تعداد نمایش در موتورهای جست و جو گفته میشود. از زمانی که بیشتر کاربران اینترنت از موتورهای جست و جو مانند GOOGLE برای پیدا کردن وبسایت مورد نظر خود استفاده کردند همواره نمایش نتایج مناسبتر یا بهتر توسط موتور جست و جو مد نظر بود. آنها از الگوریتم های پیچیده برای رتبه دهی به وبسایتها استفاده میکنند تا عنکبوت های آنها (Spider) بهترین نتایج را بازگردانی کنند. این موتورهای جست و جو به موارد بسیار زیادی از ساختار HTML وبسایت گرفته تا تعداد لینک های ورودی و خروجی وبسایت توجه میکنند. در واقع رعایت این اصول باعث به وجود آمدن علمی در زمینه به نام بهینه سازی موتورهای جست و جو شد و افرادی که در این زمینه فعالیت میکنند را کارشناسان سئو می نامند.

بهینه ساز وبسایت با توجه به نبودن یک مرجع کامل که موتورهای جست و جو آن را ارائه داده باشند یک فرآیند تقریبا تجربی میباشد. البته به عنوان مثال گوگل تعدادی از فرآیندها که باعث افزایش رتبه سایت در گوگل میشود را منتشر کرده است اما معمولا اجرای تمامی این موارد برای صاحبان وبسایت مشکل است.

بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو

افزایش رتبه وبسایت معمولا به دو روش تکنیک های کلاه سفید و تکنیک های کلاه سیاه انجام میشود که روش دوم از دید موتورهای جست و جو به شدت نفی میشود و حتی گاها باعث به وجود آمدن مشکلات دائمی برای وبسایت میشود. ما در نارنج سیستم با استفاده از کارشناسان خبره و با تجربه در زمینه بهینه سازی وبسایت و همچنین از طریق روش های کلاه سفید که باعث افزایش رتبه دائمی وبسایت در موتورهای جست و جو میشود به مشتریان خود خدمات ارائه میدهیم. در تمام طول مدت بهینه سازی مشتری کاملا در جریان روند پیاده سازی اقدامات خواهد بود و البته آموزشهایی به وی ارائه میشود تا بعد از اتمام زمان بهینه سازی و دریافت نتیجه دلخواه شخصا بتواند رتبه خود را حفظ کند. در این روند برخی اقدامات شامل موارد زیر است که البته ممکن است برای هر وبسایت با توجه به وضعیت آن متفاوت باشد.

  1. کلمات کلیدی : مشخص شدن تمامی کلمات کلیدی مد نظر جهت نمایش در موتور جست و جو
  2. شناسایی رقبا : مشخص شدن تمامی رقیب های فعلی و احتمالی برای وبسایت
  3. بهینه سازی ساختار درونی وبسایت : بهینه سازی HTML, ساختار لینک داخلی یا به اصلاح استخوان بندی لینک, بهینه سازی مطالب و .....
  4. لینک های خارجی : مشخص کردن لینکهای خارجی و مفید برای وبسایت
  5. شناساندن به گوگل : شناساندن ساختار و مطالب جدید وبسایت به گوگل
  6. مانیتور : مانیتور اقدامات انجام شده برای مدت مشخص
  7. تثبیت : ثابت کردن موقعیت فعلی وبسایت

بالابردن فروش , بالا رفتن تعداد بازدیدکنندگان , نمایش بهترمطالب در گوگل , معرفی مناسب کلمات کلیدی , شناساندن وبسایت به گوگل و .... از منافع بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جست و جو است.

اگر سوالی در این زمینه داشتید کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به شما هستند. از طریق صفحه تماس با ما میتوانید سوالات خود را مطرح کنید.

 

 

 

برخی از نمونه کارهای بهینه سازی حرفه ای وبسایت

تماس با نارنج سیستم

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید

لطفا نام را وارد کنید
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید
پیام خود را وارد کنید
جمع دو عدد را صحیح وارد نکرده اید
چند لحظه صبر کنید