درباره ما

درباره ما

گروه برنامه نویسی نارنج سیستم در سال 1394 توسط گروهی از طراحان سایت برجسته و با تجربه ساکن در کشور جمهوری اسلامی ایران و کانادا تشکیل شد. مهمترین و عمده ترین فعالیت گروه طراحی سایت میباشد که میتوان آن را به شاخه های مختلفی از قبیل طراحی سایت , راه اندازی فروشگاه اینترنتی , برنامه موبایل یا نرم افزارهای تحت وب تقسیم بندی کرد. اکنون فعالیت نارنج سیستم به طور گسترده در زمینه برنامه نویسی های اختصاصی تحت وب ادامه دارد و با توجه به گسترش محدوده جغرافیایی فعالیت گروه آماده ارائه خدمات به تمامی عزیزان ساکن کشورمان یا ساکن آمریکای شمالی در کشورهای آمریکا و کانادا میباشد. اجرای طراحی های اختصاصی و استفاده از بالاترین و جدیدترین تکنولوژی ها در زمینه طراحی وبسایت  باعث متمایز شدن این گروه از دیگر گروه ها و شرکتهای طراحی سایت شده است.

نارنج سیستم

تیم نارنج سیستم شامل مهندسین جوانی است که سالها در زمینه طراحی وبسایت تجربه کسب کرده اند. تک تک اعضای نارنج سیستم هرکدام دارای حداقل 5 سال تجربه هستند که با فعالیت در شرکتهای بزرگ و کوچک ایرانی یا کانادایی بدست آورده اند. تیم پشتیبانی ما در تمام مراحل طراحی وبسایت در کنار مشتریان خواهد بود تا خیال مشتریان نارنج سیستم را از ادامه فعالیت و پیشرفت وبسایت راحت کند.

شما هم اگر به فکر راه اندازی وبسایت هستید ما آماده هستیم تا تجارب گذشته خود را در کنار علم ناب در این زمینه در اختیار شما بگذاریم. با ما تماس بگیرید.

تماس با نارنج سیستم

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید

لطفا نام را وارد کنید
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید
پیام خود را وارد کنید
جمع دو عدد را صحیح وارد نکرده اید
چند لحظه صبر کنید