راه اندازی فروشگاه اینترنتی

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

 امروزه با رشد چشمگیر فناوری اطلاعات توجه به فروشگاه های اینترنتی بسیار بیشتر شده است. کاربران اینترنت زمان زیادی از روز را در اینترنت میگذارنند و با تبلیغات گوناگون محصولات مواجه میشوند. در میان این تبلیغات و وبسایتها فقط تعدادی از آنها موفق هستند و به فروش واقعی میرسند.

صرف هزینه برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید در مرحله اول بسیار هوشمندانه باشد زیرا باید تغییرات در آینده مد نظر قرار بگیرد. گروه طراحی سایت نارنج سیستم با تجربه چندین ساله در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و همچنین چندین نمونه موفق در زمینه فروش آماده است تا تجربیات خود را در این زمینه در اختیار شما بگذارد. قبل از شروع برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی چند موضوع بسیار مهم را در نظر بگیرید.

 • چه میخواهید؟ مهم ترین موضوع برای شروع کار مشخص کردن نقشه راه است. ابتدا دقیقا روی کاغذ بیاورید که چه محصولی قرار است در فروشگاه اینترنتی شما فروخته شود. سپس مشخص کنید که برنامه کوتاه مدت و بلند مدت شما برای گسترش فروشگاه چیست. این برنامه میتواند در آینده دستخوش تغییرات بسیاری شود پس با توجه به شناختی که از خود دارید تمهیدات لازم را بیاندیشید تا از صرف هزینه اضافه در آینده جلوگیری شود. گروه طراحی وبسایت نارنج سیستم در تمامی این مراحل در کنار شما خواهد بود و قبل از شروع هر اقدامی ابتدا نقشه راه شما را با مشورت شما در یک یا چند جلسه بسته به میزان بزرگی کار پیاده سازی میکند.
 • مشتریان شما چه کسانی هستند؟ موضوع مهم دیگری که وجود دارد مشتریان فروشگاه اینترنتی شما هستند. قبل از اقدام برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید نوع محصولات و مشتریان آن مشخص شود. به عنوان مثال یک فروشگاه قطعات اختصاصی لپ تاپ مانند ال سی دی یا کیبرد با یک فروشگاه فروش البسه کاملا متفاوت است و مشتریان متفاوتی دارند. در شرایط مساوی حجم بازدید کننده و انتقال وجه متفاوتی دارند. اصلا مهم نیست که در آینده تا چه میزانی قصد گسترش محصولات خود دارید گروه طراحی وبسایت نارنج سیستم تمامی مشاوره ها در این زمینه را در اختیار شما قرار میدهد تا با چشمانی باز وارد بازار هدف خود شوید.
 • چه تبلیغاتی میکنید؟ گاهی اوقات تا اسم تبلیغات به میان می آید سریعا ذهن مشتریان به سمت ساخت بنر و خودکار و امثال آنها میرود. در صورتی که تبلیغات برای هر صنف و یا به صورت جزئی تر برای هر وبسایت متفاوت است. گاهی اوقات شما نیاز به معرفی یک برند دارید و همان برند تبلیغات شما خواهد بود و گاهی اوقات فقط میتوانید از طریق تبلیغات اینترتی به هدف برسید. ما هنگام طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شما نوع تبلیغات شما را چه زمانی که بخواهید هزینه کنید و چه زمانی که نخواهید مشخص میکنیم. سرویسهای ارائه دهنده تبلیغات را به شما معرفی میکنیم و با استفاده از دوستانمان در سطح وب تا آنجایی که بشود هزینه تبلیغات شما را پایین می آوریم.
 • چگونه پشتیبانی میکنید؟ هر نوع فروشگاهی که راه اندازی کنید یک چیز را باید حتما در نظر بگیرید و آن پشتیبانی از محصولات و خدماتی است که ارائه میدهید. اعتماد هنگام خرید اینترنتی به خودی خود پایین است بنابراین شما باید اطمینان را به مشتریان خود بدهید که بعد از پرداخت هزینه به هر شکلی از نتیجه راضی خواهند بود. ما آماده هستیم تا هر شرایط هر نوع پشتیبانی را برای شما فراهم کنیم چه ارسال یک اس ام اس ساده باشد چه خدماتی مانند CRM یا سامانه ازتباط با مشتریان.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

اکنون که مشخص شده است چگونه در این زمینه گام بر میدارید نیاز به یک تیم قوی دارید که خدمات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شما را انجام دهد. این تیم باید چند مشخصه داشته باشد که به آنها اشاره میکنیم.

 1. با تجربه باشد: گروه نارنج سیستم با تجربه بالای 6 سال خود در زمینه طراحی سایت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی یک انتخاب کاملا خردمندانه خواهد بود.
 2. به روز باشد : گروه طراحی سایت نارنج سیستم از آخرین تکنولوژیهای روز در زمینه طراحی سایت استفاده میکند و با استفاده از تیم خود مستقر در کانادا زمینه های اتصال شما به بازارهای جهانی را فراهم میکند.
 3. پشتیبانی قوی داشته باشد : تیم نارنج از زمان شروع کار تا همیشه آماده هرگونه پشتیبانی یا تغییرات در وبسایت شما است.

چیزی که باعث تمایز گروه طراحی سایت نارنج سیستم از دیگر شرکتها میشود اجرای اختصاصی وبسایتها است. مهم نیست که هزینه وبسایت شما چقدر باشد ما آن را بصورت اختصاصی و فقط برای شما با استفاده از جدیدیترین و بهترین تکنولوژیها پیاده سازی میکنیم.  این امر باعث شده تا وبسایتهای گروه طراحی سایت نارنج سیستم از نظر بهینه سازی در شرایط بسیار خوبی باشند و حتی بدون صرف هزینه اختصاصی برای بهینه سازی نتیجه مناسب را دریافت کنند.

فروشگاه های طراحی شده بر روی فریم ورک اختصاصی گروه نارنج سیستم با نام نارنجی سوار میشوند و معمولا پنل مدیریت هر وبسایت با پنل مدیریت وبسایت دیگر به دلیل راه اندازی اختصاصی متفاوت خواهد بود.

یک سال دامنه رایگان , یک سال هاست رایگان , یک خط اس ام اس رایگان و 100 عدد پیامک رایگان هدیه ما به مشتریان خدمات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی نارنج سیستم خواهد بود.

در زیر برخی از اطلاعاتت فنی مورد نیاز آمده است.

 • تکنولوژی مورد استفاده : php , mysql , bootstrap , css3 , html5 , jquery
 • زمان را اندازی : متفاوت از 8 روز تا 45 روز
 • پشتیبانی : یک ساله رایگان
 • نوع دامنه : مهم نیست با هر پسوندی. یک دامنه .ir رایگان
 • نوع هاست : لینوکس با حجم بسته به حجم وبسایت. یک سال رایگان
 • پنل اس ام اس : متصل به وبسایت رایگان + خط پیام رایگان + پنل رایگان + 100 عدد پیامک
 • نیاز به اطلاعات برنامه نویسی : ندارد. آشنایی در حد استفاده از اینترنت نیاز است
 • دروازه پرداخت : ایران روی شبکه شتاب, بازار بین المللی paypal و visa
 • مشاوره : یک جلسه رایگان بعد از ثبت قرارداد به تعداد مورد نیاز

هر سوالی داشتید از طریق قسمت تماس با ما مطرح کنید.

برخی از نمونه کارهای راه اندازی فروشگاه اینترنتی

تماس با نارنج سیستم

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید

لطفا نام را وارد کنید
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید
پیام خود را وارد کنید
جمع دو عدد را صحیح وارد نکرده اید
چند لحظه صبر کنید