طراحی سایت

طراحی سایت

در گذشته نه چندان دور به وبسایت به چشم یک محصول لوکس و غیر ضروری نگاه میشد اما اکنون با پیشرفت علم و گسترش فناوری طراحی وبسایت یکی از گامهای نخست شروع هر کسب و کاری است. مهمترین دلیل استفاده از وبسایت کاهش هزینه های تبلیغات و بازدهی بسیار بالاتر آن نسبت به تمام انواع دیگر تبلیغات است. اگر بخواهیم فواید طراحی وبسایت را نام ببریم چند مورد آن به صورت زیر خواهد بود.

  • کاهش هزینه های تبلیغات : هزینه ای که برای راه اندازی سایت میکنید در مقایسه با هزینه استفاده از بیلبوردها و تبلیغات کاغذی یا حتی تبلیغات در مدیا (رسانه های تصویری) بسیار کمتر است. وبسایت شما بعد از یکبار هزینه کردن تا زمان نامحدودی قابل استفاده خواهد بود و هرگز تبلیغات شما قطع یا از بین نخواهد رفت.

  • آنلاین : آنلاین بودن به این معنی است که شما به سرعت میتوانید بدون داشتن علم خاصی در زمینه برنامه نویسی محتویات وبسایت خود را تغییر بدهید. به عنوان مثال اگر آدرس شما تغییر کند بر خلاف دیگر انواع تبلیغات که مجبور خواهید شد آن ها را کنار بگذارید میتوانید بدون صرف هیچ هزینه ای و به سرعت آن را در وبسایت خود تغییر بدهید.

  • جامعه بزرگ مخاطبین : امروزه تعداد افرادی از اینترنت استفاده میکنند هر روز در حال افزوده شدن است. بدون کوچکترین شکی میتوان زمانی را پیش پیشبینی کرد که تمامی مردم روی کره زمین از اینترنت استفاده کنند. زمانی که شما اقدامات طراحی سایت خود را انجام میدهید و یا
    آن را به یک شرکت خبره مانند نارنج سیستم میسپارید میتوانید اطمینان داشته باشید که به جای صرف هزینه در حال سرمایه گذاری هستید زیرا هر روز که میگذرد اعتبار وبسایت شما افزوده میشود. بنابراین هر یک روزی که زودتر اقدام کنید یک روز از رقیبان خود جلوتر هستید.

  • یک کاتالوگ نا محدود : وبسایتهایی که توسط گروه نارنج سیستم طراحی میشوند هیچ محدودیتی از نظر تعداد مطالب و صفحات یا گسترش آنها ندارند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه پروسه طراحی مراجعه کنید.

اگر بخواهیم مواردی به لیست بالا اضافه کنیم با اطمینان زیاد میتوان گفت که لیست هرگز تمام نخواهد شد زیرا حتما همانطور که متوجه شده اید در سالهای اخیر خصوصا در کشورهای اروپایی یا آمریکای شمالی توجه بسیار زیادی به طراحی سایت برای شرکتها, گروه ها, کالاها یا خدمات شده است و به طور حتم این تب به زودی باقی کشورها را نیز فرا میگیرد. هرچند همین حالا هم رقابت در بین ایرانیان به شدت افزایش پیدا کرده است.

طراحی حرفه ای وبسایت

گروه برنامه نویسی نارنج سیستم با تجربه 8 ساله در زمینه طراحی سایت , راه اندازی فروشگاه اینترنتی , برنامه موبایل یا نرم افزارهای تحت وب میتواند یک راه کار بسیار مناسب و دائمی برای کسب و کار شما باشد. تیم نارنج سیستم با فعالیت همزمان در ایران و کانادا آماده است تا کسب و کار شما را از مرزهای ایران خارج کند و وبسایتتان را با استفاده از بالاترین تکنولوژیهای روز دنیا طراحی کند. اگر به فکر پیشی گرفتن از رقبای خود در سطح اینترنت هستید ما گزینه های زیادی پیش پای شما خواهیم گذاشت که از میان آنها میتوان به بهینه سازی حرفه ای وبسایت برای موتورهای جست و جو اشاره کرد که به شما کمک میکند تا کالای خود را قبل از رقیبان خود به مشتریان عرضه کنید.

استفاده از تکنولوژیهای روز برای طراحی سایت از نکات بسیار مهم است که حتما باید قبل از هرگونه اقدامی به آنها توجه کنید. متاسفانه مشاهده شده که شرکتهایی با خرید بک لینکهای غیر واقعی برای مدت محدودی حتی با یک وبسایت بسیار ضعیف رتبه سایت خود را بالا میبرند و با استفاده از همین نکته مشتریان را در دام خرید یک وبسایت نا مناسب می اندازند. این امر نه تنها از نظر مالی به مشتری صدمه وارد میکند بلکه وی را در یک منجلاب هزینه برای وبسایت فرو میکند زیرا که تغییرات وبسایت آماده از راه اندازی مجدد آن هزینه بر تر است. در آینده نیز سابقه دامنه وی با توجه به استفاده از روش های نا معقول گوگل خراب میشود. گروه برنامه نویسی نارنج سیستم از پیشگامان استفاده از تکنولوژیهای نو و به روز است که به مشتریان خود همیشه امکانات ارتقاع وبسایت با هزینه بسیار کم را میدهد. تیم پشتیبانی ما  در کنار مشتریان نارنج سیستم خواهد بود تا مسیری که با هم شروع کرده ایم تا مقصد ادامه داشته باشد.

اگر یک نگاه به صفحه نمونه کارهای طراحی سایت ما بیندازید متوجه خواهید شد که ما برای هر سایت, حتی ساده ترین آنها یک سناریو مینویسیم و طراحی سایت را فقط به عنوان یک شروع در نظر میگیریم. این امر باعث شده است که مشتریان ما به عنوان بخشی از اعضای خانواده ما باشند.

اکنون اگر نیاز به طراحی سایت , راه اندازی فروشگاه اینترنتی , برنامه موبایل یا نرم افزارهای تحت وب دارید کافی است تا با ما تماس بگیرید, رایگان مشاوره بگیرید و خودتان انتخاب کنید که کدام مسیر برای پیشرفت شما کوتاه تر است.

برخی از نمونه کارهای طراحی سایت

تماس با نارنج سیستم

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید

لطفا نام را وارد کنید
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید
پیام خود را وارد کنید
جمع دو عدد را صحیح وارد نکرده اید
چند لحظه صبر کنید