بازاریابی شبکه های اجتماعی


بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی

ارسال شده در تاریخ : 24 فروردين، 1395 | توسط :

موضوع تقریبا نو ظهور بازاریابی شبکه های اجتماعی این روزها به طور گسترده ای افزایش پیدا کرده است. در این مقاله در مورد تاثیر های بازاریابی شبکه های اجتماعی می پردازیم. امروزه تمام کسب و کارها به دنبال معروف شدن در فضای مجازی برای ارتباط مستقیم با مشتری هستند پس باید به این نکته توجه کرد در بازاریابی شبکه های اجتماعی شما در یک جایگاه کاملا یکسان با بازدید کننده قرار دارید پس شما باید همیشه به این توجه کنید تبلیغ شما همان بازدید کننده های شما هستند زیرا این بازدید کننده ها جایگاه شما را در صفحات مجازی تعیین می کنند و بهتر به بازدید کنندگان احترام و آنها را متحیر کنید.

جلب و جذب ترافیک و بازدید کننده با استفاده از شبکه های اجتماعی را بازاریابی شبکه های اجتماعی گفته می شود. با گسترش و فراگیر شدن شبکه های اجتماعی فضاهای تازه ای برای تعامل کاربران اینترنت در این چند سال ایجاد شده است. شبکه های اجتماعی به دلیل اینکه اطلاعات مرتبط با علاقه مندی ها و رفتارهای کاربران را در بر می گیرد باعث سرازیر شدن مخاطبان به استفاده از شبکه های اجتماعی شده است و بازاریابی شبکه اجتماعی شکل گرفته است .

یک اصطلاح وجود دارد که " بازدید کنندکان را تبدیل به تبلیغ کننده ی خود کنید " این جمله مورد بالا که توضیح داده ایم را به صورت کلی بیان می کند. این بازدید کنندگان با لایک زدن یا دنبال کردن صفحه اجتماعی شما و یا به اشتراک گذاشتن پست های شما به صورت مستقیم برای شما بازدید و مشتری جذب می کنند.

حالا سوالی که پیش می آید این است که ما چگونه بازدید کننده را وادار به لایک زدن و یا اشنراک گذاری کنیم. در بازاریابی شبکه های اجتماعی مطب ها، پست ها و همچنین عکس ها از اهمیت خاصی برخوردار هستند، در واقع بطور مستقیم با شکست و یا موفقیت شما در شبکه های اجتماعی رابطه دارد. سعی کنید از مطالب جذاب ، جدید و جالب برای جذب افراد استفاده کرده و از  تبلیغات مستقیم و مطالب حشو و اضافی پرهیز کنید. مطالب تبلیغاتی نیز باید فقط در حد اطلاع رسانی و توضیح فواید و نکات قوت محصولات و خدمات باشد.جذابیت پست ها و مطالب می تواند به همراه تصاویر و فیلم ها و متن های جنجالی صورت پذیرد.

بازاریابی شبکه های اجتماعی رابطه مستقیم با سئو وب سایت شما نیز دارد. وقتی شما با ارسال مطلب در شبکه های اجتماعی لینک سایت خود را در زیر آن پست و یا برای ادامه مطلب کاربر را وادار به ورود به سایت کنید یک ترفند برای افزایش بازدید و بازدید کننده است. سئو و بهینه سازی وب سایت رابطه مستقیم با بازاریابی شبکه های اجتماعی دارند و شما می توانید شبکه های اجتماعی و موتور های جستوجوگر را تبدیل به بازریاب خودتان کنید. 

همیشه این نکته به این نکته توجه کنید که 1000 کاربر فعال خیلی بهتر از 10000 کاربر غیر فعال است. کیفیت مهم‌تر از کمیت است. اگر ۱۰۰۰ نفر کاربر فعال داشته باشید که مطالب شما را بخوانند، در موردش صحبت کنند و با مخاطبان خودشان آن‌ها را به اشتراک بگذارند، بسیار بهتر از داشتن ۱۰۰۰۰ کاربری است که پس از اولین ارتباط، غیب‌شان بزند.

شرکت نارنج سیستم با چندین تجربه موفق، در کنار بازاریابی اینترنتی و بازاریابی شبکه های اجتماعی خدمات دیگری نیز همچون بهینه سازی سایت، افزایش بازدید سایت و بهینه سازی موتور جستجو را ارائه میدهد. برای اطلاع از نمونه کار های ما در شبکه های اجتماعی کافیست با ما تماس بگیرید.

 

تماس با نارنج سیستم

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید

لطفا نام را وارد کنید
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید
پیام خود را وارد کنید
جمع دو عدد را صحیح وارد نکرده اید
چند لحظه صبر کنید