بکارگیری اصول سئو برای افزایش ترافیک وب سایت - قسمت دوم


بکارگیری اصول سئو برای افزایش ترافیک وب سایت - قسمت دوم

بکارگیری اصول سئو برای افزایش ترافیک وب سایت - قسمت دوم

ارسال شده در تاریخ : 14 تير، 1394 | توسط :

کلید موفقیت در پیدا کردن کلماتی است که اکثر افراد در جستجو ها از آن استفاده می کنند. در این صورت وب سایت های کمی رقیب شما باقی خواهند ماند. باید بدانید که رویکردهای بسیار متفاوتی برای انجام این کار به صورت آنلاین وجود دارد. هنگامی که کلمات کلیدی ارزشمندی را پیدا کردید، می توانید از آنها در نام دامنه وب سایت تان استفاده کنید و یا فقط از آنها در محتوای وب سایت خود در موثرترین روش استفاده نمایید.

در موضوع اجرایی شدن اصول و قواعد سئو ، عجله و بی صبری افراد باعث می شود که همواره به اصلاح خدمات سئوی خود مشغول باشند،که این مسئله باعث هدر رفتن زمان و کاهش ترافیک سایت خواهد شد. تحقیق پیرامون کلمات کلیدی برای داشتن سئوی مناسب تر،به صبر و هم چنین محاسبات هوشمندانه ای نیاز دارد. علاوه بر همه این موارد شما باید از بهترین ابزار ممکن برای انجام تحقیقات پیرامون کلمات کلیدی استفاده کنید،تا به یک سئوی مناسب دسترسی پیدا کنید.

همچنین از آنها برای لینک بیلدینگ نیز می توانید استفاده نمایید. از کلمات کلیدی در متنهای Anchor text می توانید استفاده کرده و شروع به گرفتن لینک برای اتصال به وب سایت تان و یا صفحاتی که دارای اطلاعات بیشتری هستند نمایید. همینطور می توانید از کلمات کلیدی که مرتبط با بازاریابی اینترنتی شماست در کامنت های ارسالی در وبلاگ ها و یا تالارهای گفتگو استفاده کنید.

مطالب و مقالات شما هر چه وسیع تر (از نظر کیفی) باشد،موضوع مورد نظر را بیشتر تحت پوشش قرار دهد تاثیر بیشتر و مفید تری خواهد داشت. جنبه های مختلف موضوع را به صورت کامل بررسی نمایید. سعی کنید بررسی زوایای مختلف موضوع مورد نظر به گونه ای باشد که کاربران با خواندن مطالب شما اطلاعات کافی را بدست بیاورند و نیاز به خواندن مطالب سایت های دیگر نداشته باشند. که این امر رفع نیاز،باعث بازگشت کاربر به سایت شما خواهد شد و در رنکینگ گوگل بسیار مفید واقع خواهد شد .سایت هایی که دیر به دیر بروزرسانی می شوند، معمولا کاربران خود را از دست می دهند که این مسئله در افت رنکینگ سایت عامل بسزایی بشمار می آید .

سعی نمایید حتما سایت خود را در یک بازه زمانی مشخص به روز رسانی نمایید. مثلا هفته ای یک یا دو بار در سایت مقاله جدید و اخبار مرتبط با زمینه شغلی خود قرار دهید. کیفیت موضوع مقالات و مطالب مقالات و صفحات وب سایت شما بسیار مهم است و تاثیر بسیاری در رنکینگ وب سایت در موتورهای جستجو خواهد گذاشت.

برای افزایش ارزش مطالب ارسالی و مقالات تان، بسیار مهم و ضروری است که چگونه از (نمایه سازی معنایی پنهان) در محتوای وب سایت استفاده نمایید. اینها کلماتی هستند که به طور مستقیم به کلمات کلیدی مرتبط می باشند و هنگامی که به محتوا اضافه می شوند در محتوای شما ارتباط ایجاد می نماید.

بخش مقالات میتواند یکی از مهمترین قسمتهای یک سایت باشد که اغلب توسط مدیران سایت کمتر مورد توجه قرار می گیرد. از طریق بخش مقالات وب سایت خود می توانید بازدید کننده بيشتري به دست آورید. برای بالا بردن آمار بازدید کنندگان و خوانندگان می توانید روش های زیر را مورد استفاده قرار دهید :
قسمتی را در دامین خود به بخش مقالات تخصیص دهید . مثلا www.yoursite.com/article به جای تولید مطالب بیشتر مطالب با کیفیت بالاتر ایجاد نمایید. در صورتی که بتوانید مطالب با کیفیت با حجم بیشتری تولید نمایید نتیجه کار شما دو چندان خواهد بود.
در ایجاد مطالب خود حتما از گرافیک و تصاویری استفاده کنید که درک مطالب برای خواننده راحت تر باشد.
قسمتی در سایت خود با عنوان خبرنامه (Newsletter) قرار دهید که کاربران با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اتفاقات،اخبار،مقالات سایت شما با خبر شوند .
مقالات خود را با فرمت های مختلف و با ذکر نام خود و سایتتان در سایت ها یا فروم های مختلف قرار دهید تا خوانندگان تشویق شوند و به سایت شما مراجعه کنند. در مقالات خود از کاربران بخواهید نظرات موافق یا مخالف خود را ذکر کنند.

تماس با نارنج سیستم

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید

لطفا نام را وارد کنید
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید
پیام خود را وارد کنید
جمع دو عدد را صحیح وارد نکرده اید
چند لحظه صبر کنید