جذب ترافیک بیشتر با ترفندهای سئو و بهینه سازی سایت


جذب ترافیک بیشتر با ترفندهای سئو و بهینه سازی سایت

جذب ترافیک بیشتر با ترفندهای سئو و بهینه سازی سایت

ارسال شده در تاریخ : 15 تير، 1394 | توسط :

بعد از اینکه سایت خود را راه اندازی کردید باید به فکر سئو و بهینه سازی سایت خود باشید. سوالی که بیشتر صاحبان سایت ها از ما می پرسند این است که چگونه و چطور سایت را خودمان سئو کنیم؟ قطعا اگر کسی راه کار های مهندسی سئو را بداند خیلی بهتر از یک فرد عادی می تواند سایت را بهینه سازی و سئو کند اما ما در این مقاله قصد داریم ترفند های سئو و بهینه سازی را طوری توضیح دهیم که حتی برای کاربران عادی اینترنت قابل فهم باشد و بتوانند آنرا در سایت خود پیاده سازی کنند.

- سئو را همین حالا انجام دهید.بعد از آن که آن را شروع کردید،آن را ترک نکنید، همگام با رقبای خود پیش روید و رتبه ی بالا را ازآن خود کنید.

- بهینه سازی داخلی و بهینه سازی خارجی را با هم انجام دهید این دو بدون هم تاثیری بر سئو ندارند. ( بهینه سازی داخلی و خارجی را در مطالب قبلی به طور کامل توضیح داده ایم)

- رقبای خود را آنالیز کنید ببینید که رقبای شما به ازای چه کلماتی در نتایج گوگل می آیند و سئو داخلی و خارجی آنها چگونه است.

- نتایج سئو همان روز پدیدار نمی شود! با عبارت دیگر سئو فوری نیست. سئویی که شما امروز انجام می دهید برای مدت یک هفته تا یک ماه برای گوگل معتبر نیست.

- هیچوقت از سایت خود غافل نشوید همیشه سایت خود را به روز نگه دارید

- سعی کنید همیشه سایت خودتان را با الگوریتم های که موتورهای  جستجو ارائه می دهند بروزرسانی کنید و وب سایت را با این الگوریتم ها انطباق دهید.

- لازم نیست سایت خود را در موتور های جستجو ثبت کنید. تکنولوژی جدید موتورهای جستجو هر سایت یا هر صفحه ای که ایجاد می شود را ثبت می کنند.

- سعی کنید مشاوره هایی که گوگل و وبمستر قرار می دهند را مطالعه کنید این کار به شما کمک می کند بهترین راه را برای سئو و بهینه سازی وب سایت انتخاب کنید و به کار بگیرید.

- تنظیم و استفاده از ابزارهای وب مستر گوگل.برای فهمیدن مورادی چون، چه کلمات کلیدی باعث رتبه بندی سایت شما می شود و چه سایت هایی به شما لینک داده اند.

- یک صفحه گوگل پلاس ایجاد کنید. انجام این کار باعث اعتبار در گوگل شده و باعث بهبود رتبه در کلمات کلیدی محلی می شود.

- حتما از گوگل آنالیزور برای مانیتور کردن سایت استفاده کنید. Google Analytics به شما برای فهمیدن مواردی چون،چه تعداد بازدیدکننده از سایت شما بازدید می کنند، از چه کلمات کلیدی برای پیدا کردن سایت شما استفاده می شود و از چه صفحاتی بازدید می کنند.

- تمام مطالب تکراری سایت را حدف کنید. شما برای محتواهای مشابه یا خیلی شبیه به هم در صفحات متعدد سایت خود جریمه می شوید.

- محتوای زیاد برابر است با رتبه بندی بالا،بازدیدکنندگان زیاد و فروش بالا. پاداش موتورهای جست و جو و اعتماد زیاد کاربران متعلق به سایت هایی که محتواها و صفحات زیادی با کیفیت بالا دارند.

- وبلاگ خود را به وب سایت خود اضافه کنید.این کار باعث افزایش سرعت ساده برای اضافه کردن صفحات جدید محتوا به سایت می شود.

 

تماس با نارنج سیستم

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید

لطفا نام را وارد کنید
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید
پیام خود را وارد کنید
جمع دو عدد را صحیح وارد نکرده اید
چند لحظه صبر کنید