رابطه اپلیکیشن موبایل با درآمد


رابطه اپلیکیشن موبایل با درآمد

رابطه اپلیکیشن موبایل با درآمد

ارسال شده در تاریخ : 4 تير، 1394 | توسط :

استراتژی اپلیکیشن موبایل شما باید به دنبال ایجاد فضایی باشد که کاربران بتوانند به راحتی در آن با کسب و کار شما تعامل داشته باشند و طبیعتاً در نهایت منجر به فروش آن‌ها از طریق برنامه تان شود. این کار در مراحل اولیه، می‌تواند به شکل رایگان باشد ولی بالاخره باید به یک نقطه درآمدزا ختم شود.
به گفته Alex Genadinik پدیدآورنده Problemio، استراتژی های کلیدی باید روی نحوه توزیع و درآمد زایی تمرکز کنند. بازاریابی برنامه‌های رایگان در App Store ها راحت‌تر است و پردرآمدترین برنامه‌های روی موبایل در ابتدا به شکل رایگان ارائه می شوند.
در‌واقع کاربر در ابتدا هیچ هزینه ای برای شروع کار با برنامه پرداخت نمی‌کند ولی برنامه او را به نقطه‌ای می‌رساند که با خود می گوید: کاش این‌ها را هم داشتم. در این لحظه است که می‌توان مبلغ بیشتری بابت خدمات اضافی و ویژگی‌های جدید دریافت کرد.
درک این موضوع که کی و کجا باید مبلغ دریافت کنیم، کلید طراحی استراتژی است.
در نهایت اینکه، تفکرات اولیه سمت کاربری مطمئناً در طول زمان و با تقاضای بیشتر تغییر خواهد کرد. این نکته مثبتی از تعامل است که باید با گشاده رویی از آن استقبال کنید.

 ما در نارنج سیستم تمامی خدمات برنامه نویسی گوشی های هوشمند با سیستم عامل های اندروید یا IOS را میتوانیم به شما ارائه دهیم. نرم افزارهای موبایل بسیار گسترده هستند که میتوانند هم آفلاین باشند هم آنلاین. صرفا معرفی خدمات باشند یا در کنار آن خدمتی به کاربر ارائه دهند. میتوانند یک ایده خلاق باشند یا فقط معرفی یک شرکت باشند و از یک روند کاملا ساده پیروی کنند. هرکدام از این موارد باشند ما آماده ایم تا در کنار شما آن ها را به نتیجه برسانیم.

تمامی برنامه های موبایل ما در APP STORE اپل و GOOGLE PLAY اندروید قرار میگیرند تا مخاطبین شما از سرتاسر جهان به آن دسترسی داشته باشند. برای مشورت با کارشناسان نارنج با ما تماس بگیرید

تماس با نارنج سیستم

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید

لطفا نام را وارد کنید
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید
پیام خود را وارد کنید
جمع دو عدد را صحیح وارد نکرده اید
چند لحظه صبر کنید