رابطه طراحی سایت واکنش گرا یا Responsive با سئو


رابطه طراحی سایت واکنش گرا یا Responsive با سئو

رابطه طراحی سایت واکنش گرا یا Responsive با سئو

ارسال شده در تاریخ : 8 تير، 1394 | توسط :

با پیشرفت تکنولوژی صاحبان کسب و کار به فکر طراحی سایت هستند و نمایش موبایل سایت اهمیت بیشتری پیدا میکند. طراحی سایت واکنش گرا یکی از اصول معماری با استفاده از تکنولوژی های مدرن است تا بتوان تجهیزات مختلف را به صورت خودکار تحت کنترل داشت. طراحی سایت واکنش گرا یا ریسپانسو با شما کمک می کند تا سایتی انعطاف پذیر نسبت به دستگاه کاربر داشته باشید.

طراحی سایت واکنش گرا دارای مزایایی است که ما در این مقاله به آن می پردازیم :

طراحی سایت ریسپانسیو و رابطه آن با رنکینگ سایت

این روزها استفاده از موبایل و اینترنت همراه بسیار رایج شده است و طبق آمار جدید 40 درصد جستجو ها از طریق گوشی های همراه انجام می شود این جستجو ها که با موبایل انجام می شود تحت تاثیر موقعیت جغرافیایی است و در نتیجه از این فیلتر عبور کرده و نتایج را به شما نشان می دهد. حال شما فرض کنید که اگر کاربر سایت شما را با موبایل یا تبلت باز کند و سایت شما واکنش گرا نباشد و از طرفی یک سایت دفرم را مشاهده کند دکمه بازگشت را زده و سایت دیگری را انتخاب می کند و در نتیجه باعث کاهش رنکینگ سایت شما می شود.

طراحی سایت واکنش گرا و رابطه آن با جلوگیری از محتوای تکراری

اگر شما برای ورژن سایت خود، ورژن موبایل جداگانه در نظر بگیرید قطعا با مشکلاتی مواجه خواهید شد. این کار محتوای تکراری یا Duplicate Content است که باعث نقص در رنکینگ شما می شود و گوگل هر دو را از نتایج گوگل حذف می کند.

برای این کار تنها راه کار طراحی سایت واکنش گرا یا Responsive است که در هر دستگاهی به خوبی نمایش داده شود و اثرات منفی هم بر سایت نمی گذارد.

طراحی سایت واکنش گرا و سئو

طراحی سایت ریسپانسیو هزینه شما را برای سئو بسیار کاهش می دهد زیرا سایت واکنش گرا بهینه سازی شده است. از طرفی گوگل سایت Responsive را دوست دارد چرا که گوگل و الگوریتم هایش به تجربه کاربر از استفاده از یک سایت، مدت زمان سپری شده یک کاربر در آن و همچنین bounce rate آن اهمیت می دهند.

سایت واکنش گرا یا Responsive تجربه خوبی را به کاربر منتقل می کند و کاربر احساس رضایت از سایت شما می کند و این بدین معناست که سایت شما در گوگل و رنکینگ رتبه خوبی را بدست خواهد آورد.

اکنون اگر نیاز به طراحی سایت واکنش گرا دارید کافی است تا با ما تماس بگیرید, رایگان مشاوره بگیرید و خودتان انتخاب کنید که کدام مسیر برای پیشرفت شما کوتاه تر است.

 

تماس با نارنج سیستم

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید

لطفا نام را وارد کنید
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید
پیام خود را وارد کنید
جمع دو عدد را صحیح وارد نکرده اید
چند لحظه صبر کنید