سایت مجموعه دبیرستان های روشنگران توسط نارنج سیستم راه اندازی شد


سایت مجموعه دبیرستان های روشنگران توسط نارنج سیستم راه اندازی شد

ارسال شده در تاریخ : 11 آذر، 1396 | توسط : سید سامان کوچکی

گروه علمی، فرهنگی، آموزشی  دبیرستان روشنگران با سابقه ی فعالیت آموزشی و اجرایی در آموزش و پرورش و تجربه چندین ساله مدیریتی مدارس دولتی و غیر دولتی در سال 1376 اقدام به تأسیس و راه اندازی هنرستان دخترانه ی روشنگر در منطقه 4 نمود. این واحد آموزشی در حال حاضر جزء هنرستان های موفق تهران می باشد. سال 1378 سال توسعه واحدهای آموزشی بود از آن جمله تحویل مجتمع آداب دبی در کشور امارت در تابستان 1378 و اداره امور مجتمع در دو سال تحصیلی 79-1378 و 80-1379 تجربه بسیار ارزشمندی برای موسسین بود. به خصوص بررسی و مطالعه وضعیت اداره آموزش و پرورش و شیوه های اجرایی مدارس سایر کشورها و بازدید از مدارسی همچون المواکب، شیوفات و ... و مقایسه آن با ادار واحدهای آموزشی در ایران کسب و اتخاذ راهبرد (استراتژی) هدفمندی - برنامه ریزی - نظم در اجرا - موفقیت را برای اعضا به دنبال داشت.

دبیرستان روشنگران

اجرای دقیق برنامه ها و نظارت مستمر توسط مدیران محترم واحدهای آموزشی بحمدالله در سال های گذشته سبب رشد و شکوفایی و موفقیت بیش از پیش  دانش آموزان و استقبال اولیاء و مسئولین و صاحب نظران شده است. استقبال اولیاء و موفقیت دانش آموزان عامل تأسیس دبیرستان دخترانه روشنگران در منطقه 8 در اوایل سال 1383 گردید و دبیرستان مذکور از تیر ماه 90 به مکانی مناسب با فضای آموزشی بهتر در منطقه 4 انتقال یافت.

به دنبال موفقیت گسترده مجموعه دبیرستان های روشنگران ( متوسطه دو ) به خصوص نتایج چشمگیر در کنکور و نهایی و تأکیدات و استقبال اولیای محترم و بنا به ضرورت پیوستگی دوره اول و دوم به حول و قوه الهی دبیرستان متوسطه اول روشنگران در منطقه 4 افتتاح گردید.

من سید سامان کوچکی مدیر و موسس گروه برنامه نویسی نارنج سیستم هستم امیدوارم از مطلبی که نوشته بودم لذت برده باشید. اگر نیاز به مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتری دارید بامن از طریق ایمیل saman.kouchaki@narenjsystem.com تماس بگیرید

تماس با نارنج سیستم

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید

لطفا نام را وارد کنید
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید
پیام خود را وارد کنید
جمع دو عدد را صحیح وارد نکرده اید
چند لحظه صبر کنید