نکاتی در مورد طراحی سایت فروشگاه اینترنتی


نکاتی در مورد طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

نکاتی در مورد طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

ارسال شده در تاریخ : 20 تير، 1394 | توسط :

امروزه با رشد چشمگیر فناوری اطلاعات توجه به فروشگاه های اینترنتی بسیار بیشتر شده است. کاربران اینترنت زمان زیادی از روز را در اینترنت میگذارنند و با تبلیغات گوناگون محصولات مواجه میشوند. در میان این تبلیغات و وبسایتها فقط تعدادی از آنها موفق هستند و به فروش واقعی میرسند.

صرف هزینه برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید در مرحله اول بسیار هوشمندانه باشد زیرا باید تغییرات در آینده مد نظر قرار بگیرد. گروه طراحی سایت نارنج سیستم با تجربه چندین ساله در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و همچنین چندین نمونه موفق در زمینه فروش آماده است تا تجربیات خود را در این زمینه در اختیار شما بگذارد. قبل از شروع برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی چند موضوع بسیار مهم را در نظر بگیرید.

قبل از طراحی فروشگاه آنلاین، بازار هدف خود را شناسایی نمائید. تا وقتی که شما از علایق و سلیقه و خریدار مقصود خود اطـلاعـات کامل را به دست نیاورید نمی توانید یک وبسایت موفق به هدف فروش محصول یا عرضه و خدماتی ویژه داشته باشید.به عبارتی فروشگاه اینترنتی موفق نخواهید داشت.به همین سبب می بایست ابتدا در مورد و کاری خود تسلط کامل را کسب نمایید و به دنبال آن محتوایی را تولید نمائید که مد نظر خریدار می باشد. در نتیجه با در نظر گرفتن شرایط کاری و الویت قرار دادن احتیاج خریدار در طراحی فروشگاه آنلاین ، قادرید برترین وب سایت تجارت الکترونیکی را به خود اختصاص دهید.

ساختار و قالب سایت فروشگاه اینترنتی از اهمیت بالایی برخوردار است. قالب و ساختار سایت فروشگاه اینترنتی برای فروشگاه های باید تمام تمرکز آن برای نمایش محصولات به بهترین شکل باشد. توصیه می شود که سایت ساده باشید و از قرار دادن پنجره ها و پیچیدگی در سایت خودداری شود. برای فروش محصولات ارزان قیمت، طراحی شلوغ و برای محصولات گرانقیمت، طراحی سایت فروشگاه ساده پیشنهاد می گردد.

امکان دسترسی سهل و آسان مشتری را در طراحی فروشگاه اینترنتی مد نظر قرار دهید. مقصود اساسی طراحی فروشگاه آنلاین ، عرضه و فروش محصول یا خدمات می باشد. پس می بایست مطالب فروشگاه شامل هر کدام از این موارد یا دسته ای از آن ها باشد. شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا کاربر در سایت شما بماند . با قرار دادن منو کاربری آسان و بدون پیچیدگی کاربر بیشتر در سایت شما گردش می کند. در نتیجه او را به دریافت نوشته بیشتر از سایت تان تشویق می نمایید.

همیشه قیمت های سایت خود را بروز نگه دارید. سعی کنید توضیحات مربوط به محصولات را به طور کامل قرار دهید این کار باعث می شود که کاربر به شما بیشتر اعتماد کند. پیشنهادهای ویژه و تخفیف های مناسبتی برای  مشتریان خود ایجاد نمائید. درصورتی که توانایی عرضه محصول رایگان دارید حتما آن را پیشنهاد نمائید. ارسال رایگان نیز یکی از مواردی می باشد که اشخاص را به سمت خرید آنلاین ترغیب می نماید. براي مشتریانی که خریدهای اساسی خود را از وب سایت تان انجام خواهند داد محصولات تبلیغاتی خود را بعنوان اشانتیون در نظر بگیرید.

از تصاویر با کیفیت و جذاب برای محصولات خود استفاده کنید. از قرار دادن عکس های دفرم و تکراری در سایت جدا خودداری کنید. سعی کنید عکس ها را خودتان طراحی کنید و از رنگ های زیبا استفده کنید.

روش های پرداخت متنوع برای کاربر قرار دهید. این کار امکان فروش محصولات شما را بالا می برد.متداول ترین روشهای پرداخت در فروشگاه آنلاین عبارتند از:
    پرداخت آنلاین با استفاده از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب
    پرداخت پس از تحویل کالا
    واریز به حساب بانکی شرکت
یک سال دامنه رایگان , یک سال هاست رایگان , یک خط اس ام اس رایگان و 100 عدد پیامک رایگان هدیه ما به مشتریان خدمات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی نارنج سیستم خواهد بود. هر سوالی داشتید از طریق قسمت تماس با ما مطرح کنید.

تماس با نارنج سیستم

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید

لطفا نام را وارد کنید
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید
پیام خود را وارد کنید
جمع دو عدد را صحیح وارد نکرده اید
چند لحظه صبر کنید