وبسایت خبری دادخبر توسط نارنج سیستم راه اندازی شد


وبسایت خبری دادخبر توسط نارنج سیستم راه اندازی شد

ارسال شده در تاریخ : 9 آذر، 1395 | توسط : سید سامان کوچکی

 مشهور است؛ روزگار، نه گنج رایگان می بخشد و نه کرامت و زیبایی بیهوده می دهد.
 
آنچه ما در این زمانه، گنجش می نماییم، حاصل رنج خودشناسی و فرزند زمان خویش بودن است...
باری؛ گوش سپردن به آیات زمین و زمان و به منصه ظهور رساندنش، سعی توأم با صفا می خواهد که دارنده آن بر هر مسندی نشیند، تعبیر گنج می برد.
 
با این باور، دادخبر به عنوان یک مجله خبری با رویکرد و هدف اطلاع رسانی خوب و دقیق به کاربران، ضمن گلچین اخبار مفید و تولید و ترجمه مطالب خوب از منابع معتبر داخلی و خارجی، آغاز به کار کرده و قطعاً در این مسیر حساس و مهم، در انتخاب منابع، رعایت کامل قوانین و مقررات حاکم را مد نظر قرار می دهد.
 
سایت "داد خبر" وابسته به هیچ سازمان و موسسه ای نیست و هیچ گرایش سیاسی را دنبال نمی کند و با تیم سختکوش خود؛ به تدریج تلاش خواهد کرد، ضمن گسترش فعالیت ها براساس سلیقه ها و عقاید مخاطبان عزیز، بسوی یک سایت جامع و مرجع پیش برود و بتواند پاسخگوی نیازهای متنوع امروزی در جامعه فضای مجازی و دهکده جهانی باشد.
 
امید که با یاری پروردگار بی همتا، تلاش ارائه شده، مورد استفاده قرار گیرد و مقبول طبع صاحب نظران، کارشناسان و خبرگان اهل رسانه واقع شود.
بی تردید انتقادات و پیشنهادات شما گرامیان در هر برهه ای از فعالیت سایت، می تواند راهگشا و انرژی بخش باشد.

من سید سامان کوچکی مدیر و موسس گروه برنامه نویسی نارنج سیستم هستم امیدوارم از مطلبی که نوشته بودم لذت برده باشید. اگر نیاز به مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتری دارید بامن از طریق ایمیل saman.kouchaki@narenjsystem.com تماس بگیرید

تماس با نارنج سیستم

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید

لطفا نام را وارد کنید
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید
پیام خود را وارد کنید
جمع دو عدد را صحیح وارد نکرده اید
چند لحظه صبر کنید