وبسایت گل گلدون توسط نارنج سیستم راه اندازی شد


خرید گل

وبسایت گل گلدون توسط نارنج سیستم راه اندازی شد

ارسال شده در تاریخ : 18 مهر، 1395 | توسط : سید سامان کوچکی

گل خریدن برای بعضی یک تفریح, برای بعضی یک عادت و برای بعضی سخت ترین کار دنیا است! اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که همیشه هنگام گل خریدن برای مراسم متفاوت دچار مشکل میشوید بهتر است تا این مطلب را تا انتها بخوانید.

روان شناسی رنگ ها , تاثیرگذاری حداکثری هدیه و ساختن لحظه ای بیاد ماندنی برای شخص مورد نظر جزو اولین مواردی است که هنگام هدیه خریدن به ذهن ما میایند. اما دانستن تمام این موارد جدا از احساسی که هنگام هدیه دادن باید به آن توجه کنید نیاز تجارب بسیاری است که شاید بعضی نداشته باشند.

انتخاب یک دسته گل, یه باکس گل رز زیبا, تراریوم یا سبد گل و حتی گل هایی که در هر کدام میبایست استفاده کنید نیازمند ذوق و سلیقه بسیاری است که البته گاها فرد گل فروش میتواند شما را راهنمایی کند اما به این خاطر که معمولا گل های آماده در مغازه محدود هستند گزینه های پیش پای شما نیز به همان مقدار محدود هستند. اما ما امروز سرویسی را به شما معرفی میکنیم که تمام این مشکلات را از پیش پای شما بر میدارد.
گل گلدون یک سرویس جدید برای خرید گل آنلاین است که تلاش کرده تا با مهیا کردن یک فضای متفاوت در مقایسه با دیگر وبسایت های فروش گل آنلاین, تجربه خرید خوب را برای کاربر به ارمغان بیاورد. از خدماتی که در وبسایت به صورت اختصاصی فراهم شده میتوان به ارسال اختصاصی محصول با ماشین مخصوص حمل گل , تحویل زیر سه ساعت و همچنین تضمین کیفیت محصول هنگام تحویل اشاره کرد.
در پروسه ارسال سفارشی میتوانید محصول را دقیقا در تاریخ و زمان مورد نظرتان و در محل مورد نظر دریافت کنید و دیگر نگران حمل دسته گل های بزرگ توسط خودتان نباشید.

در وبسایت گل گلدون اشاره شده که مهم ترین موضوع از لحظه ثبت سفارش تا لحظه تحویل آن به مشتری توجه به شعار گروه یعنی "با نهایت احترام" است تا همیشه خاطره خرید اینترنتی خوب در ذهن مشتری باقی بماند.
گروه برنامه نویسی نارنج سیستم طراحی , بهینه سازی و پشتیبانی این سرویس را در اختیار دارد.

من سید سامان کوچکی مدیر و موسس گروه برنامه نویسی نارنج سیستم هستم امیدوارم از مطلبی که نوشته بودم لذت برده باشید. اگر نیاز به مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتری دارید بامن از طریق ایمیل saman.kouchaki@narenjsystem.com تماس بگیرید

تماس با نارنج سیستم

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید

لطفا نام را وارد کنید
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید
پیام خود را وارد کنید
جمع دو عدد را صحیح وارد نکرده اید
چند لحظه صبر کنید