چگونه سایت طراحی کنیم؟


چگونه سایت طراحی کنیم؟

چگونه سایت طراحی کنیم؟

ارسال شده در تاریخ : 28 خرداد، 1394 | توسط :

ابتدا برای طراحی سایت باید بدانیم که مقصود و هدف ما برای طراحی وب سایت چه مواردی است.در اینجا ما در رابطه با طراحی سایت اختصاصی صحبت می کنیم و سیستم های آماده و رایگان مد نظر ما نیستند.
با فرض اینکه شما هدف و موضوع سایت خود را مشخص کرده اید به مرحله طراحی و پیاده سازی ایده شما می رویم.
در این مرحله شما نیاز به یک دامنه مناسب با موضوع سایت خود دارید و باید دقت داشته باشید که دامنه سایت شما بسیار مهم است و تغییر آن پس از مدتی معقول نمی باشد. دامنه باید مختصر و تعریف کلی سایت شما باشد پس در انتخاب دامنه خود دقت کنید.
مرحله بعد شما خرید هاست مناسب برای سایت است. هاست حافظه ای  است که سایت و دیتا شما بر روی آن آپلود می شود. بسته به نوع سایت شما هاست شما نیز متفاوت است. برای اطلاع بیشتر در مورد هاست لینوکس و ویندوز به مطلب آن مراجعه کنید.
بعد از خرید هاست و دامنه شما آدرس و محل قرارگیری سایت خود را مشخص کرده اید و مهم ترین بخش باقی مانده محتوایی است که در سایت در اختیار کاربران قرار می دهید.
محتوایی که کاربر مشاهده می کند شامل: مطالب، قالب گرافیکی و ... است که اگر می خواهید محتوا ایجاد کنید باید به یکی از زبان های برنامه نویسی تسلط داشته باشید.
پیشنیاز تمام زبان های برنامه نویسی تحت وب زبان اچ تی ام ال (HTML) است که اگر شما اطلاعاتی در مورد این زبان داشته باشید می توانید سایتی استاتیک در هاست خود آپلود کنید.
باید دقت داشته باشید که وقتی طراحی سایت را انجام میدهید چه سیستم مدیریت محتوایی برای شما مناسب تر است و چه امکانات و ویژگی هایی به شما می دهد. سیستم مدیریت محتوا به شما کمک می کند که سایتی پویا(داینامیک) داشته باشید و بتوانید به آن محتوا اضافه، حذف و تغییر دهید.
شرکت برنامه نویسی نارنج سیستم با استفاده از سیستم مدیریت محتوا نارنجی، پروسه طراحی حرفه ای و بهینه سازی وبسایت نه تنها تمام خواسته های شما را برآورده می کند بلکه ایده و طرح شما را کامل تر می کند.برای اطلاعات بیشتر به پروسه طراحی و نمونه کارهای شرکت مراجعه کنید.

تماس با نارنج سیستم

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید

لطفا نام را وارد کنید
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید
پیام خود را وارد کنید
جمع دو عدد را صحیح وارد نکرده اید
چند لحظه صبر کنید