چگونه کسب و کار خود را در فیسبوک معرفی کنیم؟


چگونه کسب و کار خود را در فیسبوک معرفی کنیم؟

چگونه کسب و کار خود را در فیسبوک معرفی کنیم؟

ارسال شده در تاریخ : 2 تير، 1394 | توسط :

بعد از طراحی سایت و راه اندازی سایت و کسب کار خود باید به فکر مشهور کردن آن باشید. شبکه های اجتماعی می توانند کمک زیادی در این مورد به شما بکنند. قوانین رفتاری در شبکه های اجتماعی متفاوت می باشد. در این مقاله قوانین رفتاری فیسبوک را بررسی می کنیم.

بعد از ارسال پست خود در فیسبوک قطعا به نظر های مثبت و منفی کاربران مواجه خواهید شد. باید شما به واکنش کاربران چه مثبت و چه منفی پاسخ دهید با این کار کاربر این فکر را با خود می کند که شما به کسب و کار خود اهمیت می دهید و یک حس خوب در ذهن کاربر ثبت می کند. یکی از نکات مهم که شما باید به آن دقت داشته باشید تعامل با کاربران است.

سعی داشت باشید پست های خود را در فیسبوک به طور منظم ارسال کنید ولی از اسپم فرستادن خودداری کنید زیرا اگر کاربر فکر کند که شما اسپم پست می کنید دیگر شما را دنبال نمی کند.

پست های که در سایت خود قرار می دهید در فیسبوک هم انتشار دهید و سعی کنید بعضی از محتوا هایی که به اشتراک می گذارید به صفحه اصلی سایت خود لینک دهید این کار باعث افزایش بازدید شما می شود.

متضاد روش قبل یک روش برای اشتراک گذاری محتوا سایت خود در فیسبوک قرار دهید و یا کاربر را دعوت به لایک کردن صفحه خود کنید.

از ورودی های که وارد سایت شما می شود استفاده کامل را ببرید. می‌توانید از شیوه‌های مختلفی مثل ارائه محصولات رایگان به کاربران در قبال دریافت اطلاعات آنها مثل ایمیل‌شان استفاده کنید.

پست کردن محتوا هایی تکراری و روزانه باعث خسته شدن کاربر می شود کاری بکنید که کاربر با شما تعامل داشته باشد از طریق نظرسنجی ها می توانید از نظر کاربران خود اطلاع پیدا کنید. در فیسبوک اپلیکیشن هایی وجود دارد که شما را برای اینکار یاری می کنند

تماس با نارنج سیستم

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید

لطفا نام را وارد کنید
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید
پیام خود را وارد کنید
جمع دو عدد را صحیح وارد نکرده اید
چند لحظه صبر کنید