کسب و کار با اپلیکیشن موبایل


کسب و کار با اپلیکیشن موبایل

کسب و کار با اپلیکیشن موبایل

ارسال شده در تاریخ : 6 تير، 1394 | توسط :

با پتانسیلی که در اپلیکیشن موبایل وجود دارد امکان بازاریابی و دسترسی به افراد بیش از پیش شده است. اما سوال این است که آیا شما واقعا به استفاده از اپلیکیشن موبایل احتیاج دارید؟
در حالی که در این موضوع که اپلیکیشن موبایل بسیار قدرتمند هست و با استفاده از آن می توان در هر لحظه به مشتریان دسترسی داشت اما این حقیقت وجود دارد که اپلیکیشن موبایل به درد هر کسب و کاري نمی خورد .
اپلیکیشن موبایل این حقیقت وجود دارد که 80 درصد اپلیکیشن هاي موبایل کمتر از 1000 بار دانلود شده اند.بسیار از این نرم افزارهاي موبایل بین میلیون ها نرم افزار موبایل دیگر در مارکت هاي مختلف غرق می شوند.
با این اوصاف چطور تصمیم بگیریم که آیا از اپلیکیشن موبایل براي کسب و کار خود استفاده کنیم یا خیر؟ براي فهمیدن این موضوع باید چند سوال زیر را از خود بپرسید و سپس درصورت نیاز اقدام به سفارش نرم افزار موبایل براي کسب و کار خود بکنید.

-1 مشتریان شما چه کسانی هستند و چه توقعاتی دارند؟ آیا آنها همگام با تکنولوژي بوده اند؟ آیا از گوشی هاي هوشمند استفاده می کنند؟
باور دارید یا خیر،اما این حقیقت است که همه مردم گوشی هوشمند ندارند ولی می توان گفت درصد بالایی از مردم دارند، همه مردم اپلیکیشن موبایل شما را نصب نمی کنند ولی عده اي هم هستند که نصب می کنند. در واقع این به هوشمندي شما بستگی دارد. که چقدر مشتریان خود را بشناسید و چقدر خوب بازاریابی کنید.مسلما اگر خوب عمل کنید انقلاب بزرگی در کسب و کار شما رخ می دهد.
-2 آیا یک سایت بهینه شده براي موبایل نیاز شما را برطرف می کند؟
گاهی ممکن است نیاز شما بدون یک اپلیکیشن موبایل هم برطرف شود. مثلا یک سایت بهینه شده براي موبایل که به خوبی روي گوشی هاي هوشمند نمایش داده می شود براي شما کافی باشد و به خوبی ارتباط شما با مشتریان را برطرف کند. اما گاهی درخواست امکانات جالب و خلاقانه اي را براي اپلیکیشن موبایل خود دارید که روي وب سایت قابل پیاده سازي نیست، در این موارد اپلیکیشن موبایل است که به شما کمک می کند.
-3 آیا توانایی رشد و نگه داري اپلیکیشن موبایل خود را دارید؟
نرم افزار موبایل چیزي نیست که یک شرکت براي شما طراحی کند و سپس همه چیز تمام شود. باید نرم افزار پشتیبانی شود.آیا شرکت این کار را براي شما به صورت رایگان و یا با هزینه پایین انجام می دهد؟ اگرنه پس باید فکري کنید. آیا شما سرور و امکانات کافی دارید ؟ اگر نرم افزار شما نیاز به وب سرویس دارد. آیا شما و یا شرکت مورد نظر برنامه اي براي بازاریابی اپلیکیشن موبایل شما و رشد آن دارد؟
به همه این موارد فکر کنید و سپس اقدام کنید. اگر حساب شده عمل کنید و طراحی اپلیکیشن موبایل را به شرکت مطمئنی بسپارید حتما نتیجه خوبی می گیرید.

تماس با نارنج سیستم

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید

لطفا نام را وارد کنید
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید
پیام خود را وارد کنید
جمع دو عدد را صحیح وارد نکرده اید
چند لحظه صبر کنید