طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران

طراحی سایت برای رستورانها, کافه ها یا سفره خانه ها نیازمند طراحی های اختصاصی و زیبا مناسب با فضای مکان است. تیم نارنج سیستم با استفاده از افراد خبره در طراحی گرافیکی سایت بهترین خروجی را در این زمینه برای شما مهیا میکند زیرا اولین نکته ای که یک کاربر هنگام ورود به سایت یک رستوران به آن توجه میکند همان طراحی گرافیکی سایت است. این طراحی ها میتواند گاها با هم بسیار متفاوت باشد. به عنوان مثال در طراحی سایت کافی شاپ فضای طراحی با طراحی سایت سفره خانه متفاوت است. بعد از در نظر گرفتن این موضوع باید هدف از طراحی سایت را مورد بررسی قرار داد. آیا نیاز است که مشتری شما بتواند رزرو آنلاین هم داشته باشد؟  آیا به پرداخت آنلاین نیاز دارید یا خیر؟ پاسخ شما اگر مثبت باشد ما میتوانیم شرایط این کار را در وبسایت شما مهیا کنیم تا کاربران بعد از تور مجازی در رستوران, کافی شاپ یا سفره خانه شما میز مورد علاقه خود را رزرو کنند و مبلغی را نیز به عنوان پیش پرداخت به حساب شما واریز کنند.

امروزه طراحی وب سایت به یک موضوع بسیار مهم برای رستوران ها, کافه ها و سفره خانه ها تبدیل شده است. با به وجود آمدن جوامع مجازی پیدا کردن پاتق های تفریحی کمی آسانتر شده است. چرا شما جزو آن دسته از مکان هایی نباشید که به محبوبیت بسیار زیادی در اینترنت دست پیدا کرده اند؟

ما در نارنج سیستم علاوه بر طراحی وب سایت شرایط حضور در جوامع مجازی مانند فیسبوک و اینستاگرام را نیز فراهم میکنیم و با آموزش ساده و کاربردی راه موفقیت و جذب کاربر و مخاطب را در پیش روی شما قرار میدهیم.

اگر امروز به دنبال یک مجموعه کامل از طراحی سایت برای رستورانها, طراحی سایت برای کافه ها یا طراحی سایت برای سفره خانه ها همراه با معرفی در جوامع مجازی هستید با ما تماس بگیرید

برخی از نمونه کارهای طراحی سایت رستوران

وجود این پکیج ها به معنی وجود یک بسته غیر قابل انعطاف نیست بلکه به این معنی است که اگر شما میخواهید یک برنامه یا وبسایت داشته باشید ما قبلا در مورد آن فکر کرده ایم و بسیاری از بخش های آن را پیش از این مهیا کرده ایم تا تکمیل کننده ایده و ذهنیت شما باشند. بعد از انتخاب یکی از آن ها در صورت نیاز وارد پروسه طراحی میشویم یا اگر ایده شما مشابه ندارد ما خوشحال میشویم اولین نفری باشیم که آن را برای کسی پیاده سازی میکند

پروسه طراحی

دقیقا همان چیزی که میخواهید

بعد از سالها تجربه اعضای نارنج سیستم در طراحی سایت و برنامه نویسی انواع برنامه موبایل به یک پروسه قابل اعتماد و با رضایت بالای مشتریان دست یافتیم. در این روند اگر ظاهر وبسایت یا رابط کاربری آن برای شما خیلی مهم است همیشه این شرایط فراهم شده تا بتوانید قبل از انتشار برنامه آن را با کمک تیم طراحی و گرافیست ما تغییر دهید تا به بهترین حالت نزدیک شویم. حتی بعد از انتشار وبسایت همیشه امکان تغییر آن و افزودن امکانات جدید روی برنامه وجود دارد. پس خیالتان راحت. حتی قبل از شروع به نوشتن یک خط کد میدانید چه چیزی تحویل خواهید گرفت

ایده اولیه طراحی سایت

پرورش ایده

شما بگویید چه چیزی میخواهید. از این پس ما روی ایده شما کار میکنیم. در چند جلسه ایده شما پرورش داده میشود. خدماتی که میتوانید در برنامه خود اضافه کنید به شما پیشنهاد میدهیم و تمام پروسه های برنامه روی کاغذ می آید. اگر فکر میکنید در پشت برنامه های موفق ایده ای وجود ندارد ما خلاف آن را ثابت میکنیم.

طراحی سایت اولیه

طراحی اولیه قالب

بعد از اینکه ایده پرورش پیدا کرد اولین طرح برنامه توسط تیم گرافیست پیاده سازی میشود. سعی میشود تا این نسخه که معمولا در قالب یک یا چند تصویر است تمام قسمت های برنامه را شامل شود. بعد از اتمام آن را برای شما ارسال میکنیم

طراحی اصلاح شده سایت

اصلاح قالب

بعد از اینکه طرح را دریافت کردید اگر مورد پسند شما نبود میتوانید تمام ایده های خودتان را با استفاده از تیم طراحی ما روی آن پیاده کنید. این روند تا زمانی که شما رضایت کامل در مورد قالب برنامه نداشته باشید ادامه پیدا میکند

برنامه نویسی سایت

برنامه نویسی

بعد از تایید قالب برنامه اکنون زمان آن رسیده تا کار را به کاردان بسپارید. یک تیم چند نفره برای برنامه شما ایجاد میشود و شروع به برنامه نویسی میکنند. در این بین شما هم در جریان روند کار خواهید بود تا سوالات آن ها را در مورد برنامه پاسخ دهید.

آزمون اولیه سایت طراحی سده

تست اولیه

بعد از پایان برنامه نویسی برنامه, ما یک نسخه از آن را برای استفاده در دسترس شما قرار میدهیم. در این مرحله شما و برنامه نویس های ما اولین کاربران برنامه خواهید بود تا ایرادات آن را اصلاح کنید.

آزمون ثانویه سایت طراحی سده

تست ثانویه

تست ثانوی یا نسخه بتا در حقیقت نسخه ای از برنامه است که ایرادات آن از دید ما و شما بر طرف شده اما نیاز است تا ببینیم کاربران چه نظری دارند. این مرحله معمولا یک هفته یا حتی چند ماه طول میکشد.

سایت طراحی شده نهایی

آماده ایم !

اکنون آماده ایم تا برنامه را به شما بسپاریم تا نتیجه دلخواه را بگیرید اما ما همیشه در کنار شما خواهیم بود. اگر به مشکلی برخوردید یا نیاز بود تا برنامه را ارتقاع دهید ما اولین نفری هستیم که متوجه میشویم.

تماس با نارنج سیستم

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید

لطفا نام را وارد کنید
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید
پیام خود را وارد کنید
جمع دو عدد را صحیح وارد نکرده اید
چند لحظه صبر کنید