آموزش مجازی بورسان

مرکز آموزش های تخصصی و هوشمند بورسان با هدف ارائه آموزش کاربردی و تخصصی شغل های درآمد زا و دارای بازار کار با گردهمایی و حمایت اساتید دانشگاه و هیئت علمی در اوایل سال 93 جهت رشته های بازار سرمایه,حقوق,بازاریابی ,بازرگانی و حسابداری موفق به ارائه طرح توجیهی اقتصادی بلند مدت جهت اشتغال زایی و ارائه دوره های آموزشی با سطح کیفی و علمی بالا به مراکز معتبر آموزشی کشور گردید.

سال راه اندازی 1394
تکنولوژی ها php , mysql , bootstrap , css3 , html5 , jquery

تحلیل و طراحی

100%

برنامه نویسی

100%
نمایش سایت : http://www.elearn1.ir

مرکز آموزش های تخصصی و هوشمند بورسان با هدف ارائه آموزش کاربردی و تخصصی شغل های درآمد زا و دارای بازار کار با گردهمایی و حمایت اساتید دانشگاه و هیئت علمی در اوایل سال 93 جهت رشته های بازار سرمایه,حقوق,بازاریابی ,بازرگانی و حسابداری موفق به ارائه طرح توجیهی اقتصادی بلند مدت جهت اشتغال زایی و ارائه دوره های آموزشی با سطح کیفی و علمی بالا به مراکز معتبر آموزشی کشور گردید.
در اوایل سال 94 بورسان موفق به اخذ مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور شد, این موسسه با مدیریت آقای مهدی ذوقی با ابلاغ رسمی مدیریت از سازمان فنی و حرفه ای کشور و بیش از دوازده سال سابقه فعالیت آموزشی و مدیریتی و همچنین با همکاری اساتید دانشگاهی دارای دکتری تخصصی و عقد تفاهم نامه های مشترک با چندین موسسه و آکادمی علمی بین المللی در تاریخ فوق فعالیت رسمی خود را آغاز نمود.موسسه آموزشی بورسان در شهریور ماه 94 مجوز نماد اعتماد الکترونیکی خود را از مرکزتوسغه تجارت وزارت صنعت,معدن و تجارت نیز دریافت کرد.
با توجه به سرعت زیاد پیشرفت های علمی و تکنولوژی و بیشتر شدن نیاز انسان ها به آموزش های تخصصی در زمان سریع , بورسان ارائه خدمات آموزشی با روش های کلاسیک و سنتی را مردود میداند.به همین دلیل با همکاری مراکز هوشمند سازی و متخصصین IT  بستر ارائه آموزش ها با روش های نوین را فراهم آورده است.
تکنولوژی آموزشی در موسسه بورسان از جمله تجهیزات سخت افزاری(مانند برد آموزشی هوشمند) و نرم افزاری (مانند نرم افزار ظبط نوشته های استاد در هر جلسه) آموزش,کارت هوشمند حضور و غیاب و ... بصورت کاملا هوشمند بوده و همچنین جهت تجهیزات آموزشی غیر حضوری و آنلاین بستر تخصصی فراهم گردیده است که از جمله برگزاری کلاس های رفع اشکال آنلاین با حضور همزمان استاد و دانش پژوه,برگزاری آزمون آنلاین,ارسال مقاله پایان دوره برای استاد و دریافت فایل های آموزشی در پنل اختصاصی دانش پژوه و دیگر امکانات پیشرفته فراهم گردیده است.
بورسان در امر آموزش پیشرو بوده و تمامی علاقه مندان خود را عضوی از خانواده صمیمی بورسان میداند و با چشم انداز بلند مدت و نگاه پر از محبت شما که با همدلی صمیمانه ما را همراهی میفرمایید ,چشم انداز خود را که ارائه خدمات آموزشی بورسان در کل کشور است بزودی فراهم خواهد گردید.

پروسه طراحی

دقیقا همان چیزی که میخواهید

بعد از سالها تجربه اعضای نارنج سیستم در طراحی سایت و برنامه نویسی انواع برنامه موبایل به یک پروسه قابل اعتماد و با رضایت بالای مشتریان دست یافتیم. در این روند اگر ظاهر وبسایت یا رابط کاربری آن برای شما خیلی مهم است همیشه این شرایط فراهم شده تا بتوانید قبل از انتشار برنامه آن را با کمک تیم طراحی و گرافیست ما تغییر دهید تا به بهترین حالت نزدیک شویم. حتی بعد از انتشار وبسایت همیشه امکان تغییر آن و افزودن امکانات جدید روی برنامه وجود دارد. پس خیالتان راحت. حتی قبل از شروع به نوشتن یک خط کد میدانید چه چیزی تحویل خواهید گرفت

ایده اولیه طراحی سایت

پرورش ایده

شما بگویید چه چیزی میخواهید. از این پس ما روی ایده شما کار میکنیم. در چند جلسه ایده شما پرورش داده میشود. خدماتی که میتوانید در برنامه خود اضافه کنید به شما پیشنهاد میدهیم و تمام پروسه های برنامه روی کاغذ می آید. اگر فکر میکنید در پشت برنامه های موفق ایده ای وجود ندارد ما خلاف آن را ثابت میکنیم.

طراحی سایت اولیه

طراحی اولیه قالب

بعد از اینکه ایده پرورش پیدا کرد اولین طرح برنامه توسط تیم گرافیست پیاده سازی میشود. سعی میشود تا این نسخه که معمولا در قالب یک یا چند تصویر است تمام قسمت های برنامه را شامل شود. بعد از اتمام آن را برای شما ارسال میکنیم

طراحی اصلاح شده سایت

اصلاح قالب

بعد از اینکه طرح را دریافت کردید اگر مورد پسند شما نبود میتوانید تمام ایده های خودتان را با استفاده از تیم طراحی ما روی آن پیاده کنید. این روند تا زمانی که شما رضایت کامل در مورد قالب برنامه نداشته باشید ادامه پیدا میکند

برنامه نویسی سایت

برنامه نویسی

بعد از تایید قالب برنامه اکنون زمان آن رسیده تا کار را به کاردان بسپارید. یک تیم چند نفره برای برنامه شما ایجاد میشود و شروع به برنامه نویسی میکنند. در این بین شما هم در جریان روند کار خواهید بود تا سوالات آن ها را در مورد برنامه پاسخ دهید.

آزمون اولیه سایت طراحی سده

تست اولیه

بعد از پایان برنامه نویسی برنامه, ما یک نسخه از آن را برای استفاده در دسترس شما قرار میدهیم. در این مرحله شما و برنامه نویس های ما اولین کاربران برنامه خواهید بود تا ایرادات آن را اصلاح کنید.

آزمون ثانویه سایت طراحی سده

تست ثانویه

تست ثانوی یا نسخه بتا در حقیقت نسخه ای از برنامه است که ایرادات آن از دید ما و شما بر طرف شده اما نیاز است تا ببینیم کاربران چه نظری دارند. این مرحله معمولا یک هفته یا حتی چند ماه طول میکشد.

سایت طراحی شده نهایی

آماده ایم !

اکنون آماده ایم تا برنامه را به شما بسپاریم تا نتیجه دلخواه را بگیرید اما ما همیشه در کنار شما خواهیم بود. اگر به مشکلی برخوردید یا نیاز بود تا برنامه را ارتقاع دهید ما اولین نفری هستیم که متوجه میشویم.

تماس با نارنج سیستم

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید

لطفا نام را وارد کنید
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید
پیام خود را وارد کنید
جمع دو عدد را صحیح وارد نکرده اید
چند لحظه صبر کنید