کاوشگران دانش و پویش ویرا (دانپوی)

شرکت کاوشگران دانش و پویش ویرا با برند (دانپوی) با شماره ثبت 2580 شروع به فعالیت در حوزه طراحی و تولید نرم افزارها و تجهیزات ورزشی نموده است. با وجود خلاء ارتباط موثر بین علم دانشگاهی و علم تجربی (مربیگری) در حوزه ورزش، شرکت با شعار (بدان و بپوی) به یاری جمعی از اساتید دانشگاهی و مربیان با تجربه به ایده پردازی و رفع خلاء موجود پرداخته است.

سال راه اندازی 1398
تکنولوژی ها php , mysql , bootstrap , css3 , html5 , jquery

تحلیل و طراحی

100%

برنامه نویسی

100%
نمایش سایت : http://www.fitus.ir

شرکت کاوشگران دانش و پویش ویرا با برند (دانپوی) با شماره ثبت 2580 شروع به فعالیت در حوزه طراحی و تولید نرم افزارها و تجهیزات ورزشی نموده است. با وجود خلاء ارتباط موثر بین علم دانشگاهی و علم تجربی  (مربیگری) در حوزه ورزش، شرکت با شعار (بدان و بپوی) به یاری جمعی از اساتید دانشگاهی و مربیان با تجربه به ایده پردازی و رفع خلاء موجود پرداخته است. باتوجه به گسترده بودن حوزه ی فعالیت شرکت در زمینه ورزشی در اولین گام با جمع آوری، طبقه بندی و آنالیز مقالات علمی  با توجه به نیاز روز جامعه ی ورزشی، سعی در ساده سازی مطالب پیچیده علمی و در دسترس قرار دادن آنها برای مربیان و ورزشکاران نمود. از این رو با طراحی و تولید نرم افزار های ورزشی  تعاملی سازنده بین جامعه ی دانشگاهی و مربیان ایجاد نمود. گروه دانپوی در نظر دارد، در ادامه راه با افزایش این تعاملات در دیگر حوزه های ورزشی به رسالت اصلی خود که همانا توسعه سلامت، کارایی و تاثیر پذیری در حوزه ورزش است، عمل نماید.

پروسه طراحی

دقیقا همان چیزی که میخواهید

بعد از سالها تجربه اعضای نارنج سیستم در طراحی سایت و برنامه نویسی انواع برنامه موبایل به یک پروسه قابل اعتماد و با رضایت بالای مشتریان دست یافتیم. در این روند اگر ظاهر وبسایت یا رابط کاربری آن برای شما خیلی مهم است همیشه این شرایط فراهم شده تا بتوانید قبل از انتشار برنامه آن را با کمک تیم طراحی و گرافیست ما تغییر دهید تا به بهترین حالت نزدیک شویم. حتی بعد از انتشار وبسایت همیشه امکان تغییر آن و افزودن امکانات جدید روی برنامه وجود دارد. پس خیالتان راحت. حتی قبل از شروع به نوشتن یک خط کد میدانید چه چیزی تحویل خواهید گرفت

ایده اولیه طراحی سایت

پرورش ایده

شما بگویید چه چیزی میخواهید. از این پس ما روی ایده شما کار میکنیم. در چند جلسه ایده شما پرورش داده میشود. خدماتی که میتوانید در برنامه خود اضافه کنید به شما پیشنهاد میدهیم و تمام پروسه های برنامه روی کاغذ می آید. اگر فکر میکنید در پشت برنامه های موفق ایده ای وجود ندارد ما خلاف آن را ثابت میکنیم.

طراحی سایت اولیه

طراحی اولیه قالب

بعد از اینکه ایده پرورش پیدا کرد اولین طرح برنامه توسط تیم گرافیست پیاده سازی میشود. سعی میشود تا این نسخه که معمولا در قالب یک یا چند تصویر است تمام قسمت های برنامه را شامل شود. بعد از اتمام آن را برای شما ارسال میکنیم

طراحی اصلاح شده سایت

اصلاح قالب

بعد از اینکه طرح را دریافت کردید اگر مورد پسند شما نبود میتوانید تمام ایده های خودتان را با استفاده از تیم طراحی ما روی آن پیاده کنید. این روند تا زمانی که شما رضایت کامل در مورد قالب برنامه نداشته باشید ادامه پیدا میکند

برنامه نویسی سایت

برنامه نویسی

بعد از تایید قالب برنامه اکنون زمان آن رسیده تا کار را به کاردان بسپارید. یک تیم چند نفره برای برنامه شما ایجاد میشود و شروع به برنامه نویسی میکنند. در این بین شما هم در جریان روند کار خواهید بود تا سوالات آن ها را در مورد برنامه پاسخ دهید.

آزمون اولیه سایت طراحی سده

تست اولیه

بعد از پایان برنامه نویسی برنامه, ما یک نسخه از آن را برای استفاده در دسترس شما قرار میدهیم. در این مرحله شما و برنامه نویس های ما اولین کاربران برنامه خواهید بود تا ایرادات آن را اصلاح کنید.

آزمون ثانویه سایت طراحی سده

تست ثانویه

تست ثانوی یا نسخه بتا در حقیقت نسخه ای از برنامه است که ایرادات آن از دید ما و شما بر طرف شده اما نیاز است تا ببینیم کاربران چه نظری دارند. این مرحله معمولا یک هفته یا حتی چند ماه طول میکشد.

سایت طراحی شده نهایی

آماده ایم !

اکنون آماده ایم تا برنامه را به شما بسپاریم تا نتیجه دلخواه را بگیرید اما ما همیشه در کنار شما خواهیم بود. اگر به مشکلی برخوردید یا نیاز بود تا برنامه را ارتقاع دهید ما اولین نفری هستیم که متوجه میشویم.

تماس با نارنج سیستم

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید

لطفا نام را وارد کنید
لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید
پیام خود را وارد کنید
جمع دو عدد را صحیح وارد نکرده اید
چند لحظه صبر کنید